ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Aile Birliği Toplantısı

İlçemiz kaymakamlık binasının toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL başkanlığında Şube Müdürlerimiz Hilmi KARAOT ve Hacı Arslan ATMAN ile Okul Aile Başkanlarımız ve servisçilerimizle toplantı yapıldı.
Okul Aile Birliği Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL:

İlçemizde ilk defa okul aile birliği başkanlarımız ve servisçilerimizin katılımıyla böyle bir toplantı gerçekleşmiştir. Okul aile birliği başkanlarımız aynı zamanda öğrencilerimizin velisi oldukları için bu toplantının öneminin büyük olduğunu belirtti. Okul ile aile arasında köprünün iyi kurulması gerektiğini ve bu sayede birçok sorunun ortaya çıkmayacağını söyledi.

 

Okullarımızla ilgili olarak uyuşturucu ve bağımlılık yapan maddelere karşı gerekli önlemlerin alınması için kaymakamlığımız öncülüğünde proje yapıldığını, bu konuda okullarımız ve velilerimiz en kısa zamanda bilgilendirileceği vurgulandı. Ayrıca servislerle ilgili olarak denetimlerimizi arttırılacağını, bundan böyle servislerde elinde tespih ve sigara, arabesk müzik gibi durumların kesinlikle kabul edilemez vakalar olduğunu belirtti. Bu durumlarla karşılaşırsak bu servislerle çalışmak istemeyeceğini söyledi. Çocuklarımız bizim için çok kıymetlidir. Çocuklarımızı kendi çocukları gibi benimseyen servisçilerle çalışmak istiyoruz. Çocuklarımıza hizmet eden paydaşlarımız olarak aramızdaki çeşitli sorunları en iyi şekilde nasıl çözeriz, ona bakalım. Bu sayede çocuklarımıza kaliteli eğitim ve öğretimi sağlamış oluruz. Yeniliklere açık olacağız ve kendi değerlerimizi çocuklarımıza kazandırmalıyız.

 

2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilçemize hayırlı olması temennileriyle sözlerini tamamladı.

 

 

Okul Aile BirliğiyeniOkul Aile Birliği

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.