ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL KATILIMLI ULUSAL VE ULUSLARARASI YARIŞMALARDA MADALYA KAZANAN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL VERİLMESİ TÖRENİ

OKUL KATILIMLI ULUSAL VE ULUSLARARASI YARIŞMALARDA MADALYA KAZANAN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL VERİLMESİ TÖRENİ

15.05.2018 tarihinde Keçiören ilçesinde okullarından ulusal ve uluslararası yarışmalara katılıp madalya kazanan öğrencilerin ödül töreni yapıldı. Çeşitli alanlarda madalya kazanan onlarca öğrenci ve onları yetiştiren öğretmenleri Taha Akgül Spor Salonu’nda ödüllerini almak için toplandılar.

Ödül töreninde konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer AKIŞIK; ’ Öğrenciler spor yaparak bedenen ve ruhen bir gelişim sağlıyorlar. Bir amaç doğrultusunda kendilerini yetiştirerek ulusal ve uluslararası alanda madalya kazanmışlardır. Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.’  dedi.

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK; ‘ Eğitimde başarı sadece akademik başarı değildir. Öğrenci; sosyal, sanatsal ve sportif alanların en az birinde de başarı kazanmalıdır. Çünkü başarılı bir insan birkaç farklı alanda kendini yetiştirmelidir. Öğrencilerimize ulusal ve uluslararası alanda başarı gösterdikleri, okullarının ve ilçemizin adını duyurdukları için teşekkür eder;  ailelerini, öğretmenlerini ve idarecilerini tebrik ederim.’  dedi.

Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT; ‘Keçiören ilçesi Türkiye’nin parlayan değeridir. Bunu çeşitli alanlardaki başarılarıyla göstermektedir. Gerek okullaşmada gerekse Türkiye’de çeşitli alanlarda adını duyuran Keçiören ilçemiz bu başarısını onun adını duyurmak için çalışan Keçiörenlilere borçludur. Daha çok çalışıp Keçiören ilçemizin adını daha yukarılara taşıyacağız.  Bugün burada bulunan öğrencilerimiz de Keçiören ilçemizin ismini çeşitli platformlarda duyurmuşlar ve madalya kazanmışlardır. Madalya kazanan öğrencilerimizi, ailelerini, öğretmenlerini ve idarecilerini kutlarım.’ dedi.

Program, madalya kazanan öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve fotoğraf çekimiyle son buldu. Madalya kazanan öğrencilerimizi, ailelerini, öğretmenlerini ve idarecilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

16-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.