ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarda Yaşayan Değerlerimiz ´Karacaoğlan´

Okullarda Yaşayan Değerlerimiz ´Karacaoğlan´

Okullarda Yaşayan Değerlerimiz  projesi kapsamında bu hafta Karacaoğlan İlkokulu  ünlü şairi tanıttı...

Yunus emre Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Keçiören Kaymakamı Nusret DİRİM, Keçiören Belediyesi Başkan vekili Nihat ÖZÇELİK, Başkan Yardımcısı Ferhat ERDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hilmi KARABACAK, şube Müdürü Mehmet BURGAZ, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL, Şube Müdürlerimiz Abdurrahman Uzunoğlu, Oğuz Yılmaz, Ali Kurt, Mustafa Özel, İsmail Küçük, Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ruşen, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Programda İlçe Milli Eğitim Müdürü KILIÇGİL, Karacaoğlan gibi zenginliklerimizi öğrencilerimize tanıtma ve onlara örnek olacak şahsiyetlerin varlığından haberdar etmek görevimizdir diyerek Karacaoğlan´dan bir şiir okudu. Program öğrencilerin gerçekleştirdiği drama,şiir ve hikayelerin okunmasının ardından son buldu.

 

karacaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlankaracaoğlan

Cumhuriyet Cad. No1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/1112

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.