ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızı Ziyarete Devam Ediyoruz

İlçemiz kaymakamı Nusret DİRİM önderliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL ile Şube Müdürlerimiz Ali KURT ve Hacı Arslan ATMAN’ın katılımıyla ilçemiz okullarından Danişment Çiçekli İlkokulu ve Ortaokulu, Mehmet Örücü İmam Hatip Ortaokulu, Kocatepe İlkokulu ve ortaokuluna ziyarette bulunuldu.
Okullarımızı Ziyarete Devam Ediyoruz

Mehmet Örücü İmam Hatip Ortaokulunda Bocce Oyunu’nun oynanması konusunda bilgi alan ve oynayan İlçe Kaymakamımız Nusret DİRİM ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL renkli görüntüler sergiledi. Okul idarecilerimiz okulları hakkında gerekli bilgileri ilettiler. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle görüşmelerde bulunan ilçe kaymakamımız Nusret DİRİM ve heyeti başarılı bir eğitim-öğretim yılı dileklerinde bulundular. Öğretmenlerin ve öğrencilerin istekleri dinlendi. Okullarımız gezilerek, iyi dileklerde bulunuldu. Kaymakamımız ve heyeti, memnun bir şekilde okullarımızdan ayrıldı.
Okul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul Ziyaretleri

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.