ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızı Ziyarete Devam Ediyoruz

İlçemiz Kaymakamı Nusret DİRİM, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL, Şube Müdürlerimiz Hacı Arslan ATMAN ve İsmail KÜÇÜK´ün katılımıyla ilçemiz okullarından Osman Hamdibey İlkokulu ve  Ortaokulu, Vilayetler hizmet birliği ana okulu ziyarette bulundular.
Okullarımızı Ziyarete Devam Ediyoruz

İlçe Kaymakamı Nusret DİRİM, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL, Şube Müdürlerimiz Hacı Arslan ATMAN ve İsmail KÜÇÜK okul idarecilerimizden okulları hakkında gerekli bilgileri aldılar. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle görüşmelerde bulunarak sorun ve istekleri dinlendi. Başarılı bir eğitim-öğretim yılı dileklerinde bulunan İlçe Kaymakamı Nusret DİRİM ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL okullarımızı gezerek, memnun bir şekilde okullarımızdan ayrıldı.

Okul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul GezileriOkul Gezileri

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.