ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ostim ve İvedik Organize Sanayi Bölge Ziyaretleri

   Keçiören Kaymakamımız Uğur BULUT’un öncülüğünde Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Nihat YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Hilmi KARAOT, Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Ahmet ALTUNTAŞ,  Proje Sorumlusu Emre DEMİRTAŞ ile birlikte Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve İvedik Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyarette bulundular.     
Ostim ve İvedik Organize Sanayi Bölge  Ziyaretleri

   Mesleki ve Teknik Eğitim Liselerinde eğitim alan gençlerimiz gelecekte ülkemizin gelişimini etkileyecek insan gücünü oluşturmaktadırlar. Bunun ön koşulu elbette ki eğitimdir. İş dünyasının taleplerine cevap verebilecek öğrenciler yetişmektedir. Gençlerimizin yönlendirmelerinin sağlanarak istihdam edilmesi ile mezuniyetlerinden sonra ülke ekonomisinin ve endüstrisinin ihtiyaç duyduğu yeterlilikleri kazandırılmış olacaktır. 

   Yapılan ziyarette Ostim OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan AYDIN ve İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan GÜLTEKİN görüşme yapıldı.

 

   Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızdan hizmet alan ve sosyal güvencesi olmayan gençlerimizin istihdama kazandırılması ile mezuniyet alanlarına ve sayılarına göre ilçemiz meslek lisesi mezunlarına ne tür destekler alınabileceği ve başvurularını nasıl yapacakları konusunda bilgiler verildi. 

12-04-201712-04-201712-04-201712-04-2017

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.