ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Çağrı Okulları´nda Aşure Etkinliği Düzenlendi

Özel Çağrı Okulları´nda Aşure Etkinliği Düzenlendi

Hicri Senenin ilk ayı olan Muharrem´in 10´u Aşure Günü dolayısıyla yapılan Özel Çağrı Okulları´ndaki etkinliğe Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Keçiören İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan, Keçiören İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahman Uzunoğlu, Selami İskender, İsmail Küçük, Hacı Arslan Atman, Mustafa Özel, Ali Kurt, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte; Bu ayın diğer aylar içinde ayrı bir yeri olduğu ve bugününde diğer günler içinde bereketli bir gün olduğu üzerinde duruldu. Çocukların aşure yapımını anlatan dramaları ve Aşure şarkıları dikkat çekti.

 

Aşure Günü´nün kültürümüzün bir parçası olduğunun ve yaşatılması gerektiğinin üzerine vurgu yapılarak İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan´ın duasından sonra Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim ve Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil etkinliğe katılanlara aşure dağıtarak program sona erdi.

özel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrıözel çağrı

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.