ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Safahat Öğrencilerle Buluşuyor

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen "Safahat Öğrencilerle Buluşuyor" projesi kapsamında düzenlediğimiz programın açılışı, Ak Parti İstanbul Milletvekili Harun KARACA, Keçiören Kaymakamı Nusret DİRİM, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa ÖZEL, Belediye Başkan Yardımcısı Ferhat ERDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahman UZUNOĞLU, Ali KURT, Okul Müdürleri, Öğretmen ve Öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Safahat Öğrencilerle Buluşuyor

Safahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorSafahat Öğrencilerle BuluşuyorTürkiye´de en çok okunan şiir ve fikir kitaplarının başında gelen büyük şair Mehmet Akif ERSOY´UN Safahat Kitabı gençlerimiz tarafından anlaşılabilmesi, yaşanan olaylardan ders alabilmesi ve değerlerine sahip olarak yaşamlarına aktarabilmeleri amacıyla gençlerimizle buluşturulmuştur.

Proje her hafta 150 öğrencimizin katılımıyla toplan 23 hafta sürecek ve toplam 3450 öğrencimiz projeden faydalanmış olacak.

Projeye katılan tüm öğrencilerimize "Genç Safahat" kitabı dağıtılarak projenin devamı sağlanmıştır.

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.