ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tanju Çolak´ın da Katılım Gösterdiği Okullar Ligi Fikstür Kura Çekimi Yapıldı

Keçiören Belediyesi ve Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü, Milli eski futbolcu Tanju Çolak´ın da bizzat katılım gösterdiği Basketbol,Voleybol ve Salon Futbolu branşlarındaki "Okullar Ligi" projesi  Fikstür Kura Çekimi Yapıldı...
Tanju Çolak´ın da Katılım Gösterdiği Okullar Ligi Fikstür Kura Çekimi Yapıldı

2014-2015 Eğitim-öğretim yılında Keçiören belediyesi ile Keçiören ilçe milli eğitim müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştireceği, spora büyük destek olacak  ilk pilot uygulama olan "Okullar Ligi" projesi kapsamında fikstür çekimi yapıldı.

Fikstür çekimine Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, Milli eski futbolcu Tanju ÇOLAK, Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürü Harun SÖNMEZ ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

Belediye ligiBelediye ligiBelediye ligiBelediye ligiBelediye ligiBelediye ligiBelediye ligiBelediye ligiBelediye ligiBelediye ligibelediye okullar ligibelediye okullar ligibelediye okullar ligibelediye okullar ligi

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.