ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toplum Yararına Program (TYP) Kura Çekilişi Yapıldı

Toplum Yararına Program (TYP) Kura Çekilişi  Yapıldı

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından istihdamın korunması ve arttırılmasına, işsizlerin mesleki niteliklerinin  geliştirilmesine, işsizliğin azaltılmasına ve özel politika gerektiren grupların iş gücü piyasasına kazandırılmasına yardımcı olmak üzere düzenlenen aktif işgücü hizmetleri kapsamında (Toplum Yararına Programı) Müdürlüğümüz koordinasyonunda 12 Ekim 2015 Pazartesi günü 14.00 – 15.00 arasında Keçiören Kaymakamlığı Konferans Salonu’nda Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil’in de katılımıyla Çankaya 24. Noter Vekili Deniz Büyüktanır’ın huzurunda  kura çekilişi gerçekleştirildi.

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) ile Müdürlüğümüz arasında imzalanan protokol gereği Toplum Yararına Çalışma Projeleri  kapsamında beden işçisi (Temizlik) konulu programa toplam 136 kişi başvurmuş, kura sonucunda 82 asil, 54 yedek kişi olarak (toplam 136 kişi) belirlenmiştir.

 

13 Ekim 2015 Salı günü kura sonucunda 82 asil kişiyi okullara yerleştirmek üzere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami İskender başkanlığında komisyon toplanmış ve 82 asil kişi ihtiyaç duyulan okullara yerleştirilmiştir.

Asil ve Yedek Listesine aşağıdaki linkten yada Duyurular ekranımızdan ulaşabilirsiniz.

http://kecioren.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2015_10/13042548_ikurlistesi.pdf

İŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKURİŞKUR

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.