ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Polis Teşkilatımızın 172.Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

Türk Polis Teşkilatımızın 172.Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

 

     Ülkemizin huzur,  güvenlik, asayiş ve düzenini sağlamakla görevli olan Türk Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıldönümünü gönülden kutlarım. Aziz Milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması ve toplumsal asayişin muhafaza edilmesi için gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan Polis Teşkilatımız, kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden günümüze kadar canla, başla ve büyük bir sadakatle görevini ifa etmektedir.

    Bizler biliyoruz ki yıkıcı ve bölücü şer odaklarının karşısında cansiperane bir şekilde mücadele eden emniyet ve güvenlik güçlerimiz oldukça Cennet Ülkemiz üzerinde plan yapan hiç kimse umduğuna ulaşamayacaktır.

    Bu duygu ve düşünceler içerisinde; Türk Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıldönümünü ve Kahraman Polislerimizin Polis Haftası´nı kutluyor, Şahadet şerbetini içen ve ebediyete intikal eden emniyet teşkilatı mensuplarımızı rahmetle yad ediyor, teşkilatımızın malul ve gazi olan personeline sağlık ve esenlikler temenni ediyor, bu kutsal görevlerinde Emniyet Teşkilatımızın bütün mensuplarına üstün başarılar ve çalışmalar dilerken aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve güzel günler temenni ediyorum.

 

                                                                                                                                                 Ayhan IŞIK

                                                                                                                                 Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

10-04-2017

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.