ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üç Kuşak Köprüsü: Zamansız Oyun Ve Oyuncaklar Projesi Açılış Programı Hacı Sabancı Ortaokulu’nda Yapıldı.

Üç Kuşak Köprüsü: Zamansız Oyun Ve Oyuncaklar Projesi Açılış Programı Hacı Sabancı Ortaokulu’nda Yapıldı.

Ankara Vali Yardımcısı Süleyman Hürrem Aksoy, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi Abdullah Recai Akalan, Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil,Keçiören İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Faruk Arslan, Keçiören Belediyesi Yurtdışı ve Dış İlişkiler Müdürü Mustafa Araç, Yabancı Ülke Temsilcileri ve okul idarecileri katıldı.

Keçiören Hacı Sabancı Ortaokulu’nun gerçekleştirdiği AB Erasmus/Okul Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi ile çok önemli ve ilginç bir çalışmaya imza attı.

Türkiye ile birlikte Kuzey İrlanda, Fransa, Norveç, Romanya, İtalya, Letonya ve Bulgaristan’dan gelen temsilcilerin katılımı ile “ÜÇ KUŞAK KÖPRÜSÜ: ZAMANSIZ OYUN VE OYUNCAKLAR” ismi ile hayata geçirilen projenin koordinatörlüğünü Hacı Sabancı Ortaokulu Okul Öncesi Öğretmenleri Havva Geylan, Yasemin Ünlü ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ayşe Akalan yürütüyor.

Kuşaklar arası etkileşimi geleneksel oyun ve oyuncaklar vasıtası ile güçlendirmek , geniş aile bireylerinin hem çocukların gelişimine katkı sağlamalarını hem de büyük anne ve babaların aile ve toplum hayatına daha etkin katılımını sağlamak amacıyla hazırlanmış olan proje çalışması yaklaşık 2 yılda tamamlanacak.

 

“ÜÇ KUŞAK ARASINDA KÖPRÜ KURUYORUZ” sloganıyla yola çıkan Okul Öncesi  proje ekibi, çalışma neticesinde proje amaçlarının gerçekleştirilmesi ve sürekliliğin sağlanması için müfredat önerisi hazırlayarak eğitim hayatına da yön vermeye çalışacak.

Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 4Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3Üç Kuşak Köprüsü 3

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.